SZTUCZNA
ŚCIANA WSPINACZKOWA

w sprawie zajęć na ściance wspinaczkowej prosimy kontaktować się z Komendą Kieleckiej Chorągwi ZHP tel. 41 34 465 55
Informacje odnośnie cenników i regulaminów prosimy traktować jako informacje archiwalne

Parametry techniczne ściany:

Nasza ściana służy rekreacji, szkoleniu i doskonaleniu wszystkich technik wspinaczkowych oraz technik asekuracji i ratownictwa jak również rozgrywaniu zawodów. W Domu Harcerza działa Klub (sekcja) Wspinaczkowy, w którym szkolą się młodzi adepci wspinaczki sportowej.

Ściana posiada wszelkie atesty bezpieczeństwa a jej obsługę stanowi wyspecjalizowany personel, który zapewni Państwu miłą i fachową obsługę.

Zachęcamy wszystkich do rekreacyjnego korzystania z naszej ściany po uprzednim uzgodnieniu warunków z instruktorem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo oraz czytelnym wypełnieniu odpowiedniego oświadczenia, które można pobrać z naszej strony.

pobierz oświadczenie wersja dla pełnoletnich    pobierz oświadczenie wersja dla niepełnoletnich    cennik    GODZINY OTWARCIA ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ

Nasz ośrodek prowadzi podstawowe kursy i szkolenia w zakresie zdobywania wiedzy i umiejętności wspinaczkowych, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Instruktor Wspinaczki Skałkowej - - -

ZAPRASZAMY NA ŚCIANĘ WSPINACZKOWĄ

POSIADAMY:

GWARANTUJEMY:

DODATKOWO:

Dojazd autobusami: 1, 6,26, 28, 39,111.