Szkolny Przegląd Form Muzycznych – „Bemolek”


(strona archiwalna)

VI Szkolny Przegląd Form Muzycznych – „Bemolek 2004”

Koncert Finałowy VI Szkolnego Przeglądu Form Muzycznych – „Bemolek 2004”, wręczenie laureatom dyplomów oraz nagród

VII Szkolny Przegląd Form Muzycznych „Bemolek 2005”.

VIII SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2006”

IX SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2007”

X Szkolny Przegląd Form Muzycznych „BEMOLEK 2008”






31 marca - VI Szkolny Przegląd Form Muzycznych – „Bemolek 2004”.

31 marca 2004 roku, po raz kolejny, dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Kielcach-Białogonie próbowały swoich sił, śpiewając i tańcząc, podczas VI Szkolnego Przeglądu Form Muzycznych „BEMOLEK 2004”.

Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: „WOKALIŚCI” oraz „TANCERZE”, każdy w swojej grupie wiekowej. Wszystkim śpiewającym akompaniowali instruktorzy: Łukasz Kowalski – pianino i Piotr Roman – gitara. Tancerze natomiast prezentowali swoje układy do przygotowanej przez siebie muzyki mechanicznej. Z roku na rok zainteresowanie naszym przeglądem znacząco rośnie. W tegorocznej jego edycji wzięło udział blisko 50 osób. Dla niektórych to jedyna możliwość zaistnienia na scenie.

Jury, po przesłuchaniu wszystkich wykonawców, przyznało miejsca w następujący sposób:


Kategoria "WOKALIŚCI - uczniowie szkoły podstawowej":

I miejsce - Daria Kowalczyk.
II miejsce - Patrycja Iwan.
III miejsce - Ola Skrobot i Monika Trzpiot.
Wyróżnienie - Sylwia Szewczyk.


Kategoria "WOKALIŚCI - uczniowie gimnazjum":

I miejsce - Gracjana Fijałkowska.
II miejsce - Magdalena Łapińska.
III miejsce - Ilona Szymańska.


Kategoria "TANCERZE - uczniowie szkoły podstawowej":

I miejsce ex equo - Dominika Hejzral oraz Duet "Maj" (Aneta Pabis i Judyta Stępień).
II miejsce - Agata Pankowska.
III miejsce - Zespół "Rhytm Dierine" (Magdalena Ciosk, Agnieszka Stermach, Milena Gruszczyńska, Katarzyna Podsiadło, Patrycja Iwan, Małgorzata Podsiadło i Piotr Marzec).


Kategoria "TANCERZE - uczniowie gimnazjum":

I miejsce - Aleksandra Lajs i Magdalena Łapińska.
II miejsce - Katarzyna Bień.
III miejsce - Zespół "Hiphiderki" (Kamila Sikora, Magdalena Sołtyk, Mariola Maniara).


Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział a zdobywcy miejsc mieli możliwość, w terminie późniejszym, zaprezentować się ponownie podczas Koncertu Laureatów, tym razem w swojej szkole, przed koleżankami, kolegami oraz nauczycielami na specjalnie zaplanowanym apelu szkolnym gdzie wręczone zostały również dyplomy oraz nagrody.


Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Daria Kowalczyk - I miejsce (wokal SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Patrycja Iwan - II miejsce (wokal SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Ola Skrobot i Monika Trzpiot - III miejsce (wokal SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Sylwia Szewczyk - wyróżnienie (wokal SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Akompaniujący instruktorzy
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Gracjana Fijałkowska - I miejsce (wokal gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Magdalena Łapińska - II miejsce (wokal gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Ilona Szymańska - III miejsce (wokal gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dominika Hejzral - I miejsce ex equo (taniec SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Duet "Maj" (Aneta Pabis i Judyta Stępień) - I miejsce ex equo (taniec SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Agata Pankowska - II miejsce (taniec SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Zespół "Rhytm Dierine" (Magdalena Ciosk, Agnieszka Stermach, Milena Gruszczyńska, Katarzyna Podsiadło, Patrycja Iwan, Małgorzata Podsiadło i Piotr Marzec) - III miejsce (taniec SP)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Aleksandra Lajs i Magdalena Łapińska - I miejsce (taniec gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Katarzyna Bień - II miejsce (taniec gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Zespół "Hiphiderki" (Kamila Sikora, Magdalena Sołtyk, Mariola Maniara) - III miejsce (taniec gimn.)
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Odczyt werdyktu Jury
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Laureaci na scenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Laureaci na scenie





20 kwietnia - Koncert Finałowy VI Szkolnego Przeglądu Form Muzycznych – „Bemolek 2004”, wręczenie laureatom dyplomów oraz nagród.





21 kwietnia - VII Szkolny Przegląd Form Muzycznych „Bemolek 2005”.

21 kwietnia 2005 r., odbył się VII SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2005” zorganizowany pod kierownictwem muzycznym Piotra Romana.
W przeglądzie wzięli udział młodzi wokaliści oraz tancerze, łącznie 72 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Kielcach, do którego był kierowany.





Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
  Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie  

Jury przyznało miejsca w następujący sposób:

Kategoria WOKALIŚCI – uczniowie szkoły podstawowej:

- I miejsce : - Patrycja Iwan

- II m. Ex aequo: - Ola Skrobot
- Zespół „Chochliki”
(Jola Zawadzka, Kamila Marzec, Sylwia Szewczyk i Monika Trzpiot)

- III m. Ex aequo: - Zespół wokalny klasy I B
- Zespół „Ptaki”
(Anna Rębosz, Anna Pinda, Aneta Jabłońska, Renata Drogosz, Magda Maciejewska, Ola Skrobot, Monika Trzpiot i Ola Firmanty)
- wyróżnienie : - Monika Trzpiot


Kategoria WOKALIŚCI – uczniowie gimnazjum:

- I miejsce : - Piotr Skrobot

- II miejsce - Duet „Gold Eyes”
(Aneta Pabis i Judyta Stępień).


Kategoria TANCERZE – szkoła podstawowa:

- I miejsce : - Duet „Simply Pink”
(Klaudia Gaponowicz i Ola Owczarzak)

- II miejsce - Duet „Stars”
(Ola Przybyła i Ola Firmanty).

- III miejsce - Agata Pankowska


Kategoria TANCERZE – gimnazjum:

- I miejsce : - Ola Lajs

- II miejsce - Joanna Bagińska

- III miejsce - Duet - Karolina Pasek i Kasia Bracik.






27 kwietnia 2006-VIII SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2006”

27 kwietnia 2006r. odbył się już VIII SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2006”.W przeglądzie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Kielcach, do których kierowana była nasza propozycja.

Jak zwykle, szkoła reprezentowana była bardzo licznie przez młodych wokalistów solistów i zespoły wokalne oraz tancerzy solistów i zespoły taneczne.

W tegorocznej edycji „Bemolka” wzięło udział 43 uczniów.

Jury w składzie:

– Piotr Roman - przewodniczący
– Ewa Dudkiewicz
– Łukasz Kowalski
– Krzysztof Kruk

po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało miejsca w następujący sposób:

Kategoria „WOKALIŚCI":

– I miejsce : - Aleksandra Skrobot
– II miejsce: - Zespół Wokalny „Chochliki”
– III miejsce: - Monika Trzpiot
– Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Karolina Górska

Kategoria „TANCERZE”:

– I miejsce: Zespół Taneczny „Panterka”
– II miejsce: Sylwia Szewczyk
– III miejsce: Paulina Twardowska
– Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Agata Topolska

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy za udział oraz słodkie upominki, natomiast laureaci zostali uhonorowani dyplomami za zajęcie miejsc a także nagrodami książkowymi.



Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie




25 kwietnia 2007 - IX SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2007”

Kasia Łapińska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Małgosia Rębosz
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Zespół „Ptaki „

Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Judyta Jedlińska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Patrycja Iwan
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Karolina Pietrzykowska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Daria Kowalczyk
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Bartek łukasik
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Zuzia Samczyńska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Jadzia Dyk
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Agnieszka Stęplewska i Edyta Szarek
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Formacja „MAR „

Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Paulina Twardowska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Iga Kruk
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Klaudia Gaponowicz i Karolina Pietrzykowska

Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dominika Hejzral
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Agata Topolska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Licznie zgromadzona publiczność

Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
  Agata Topolska
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
 


25 kwietnia 2007r. Dom Harcerza przeprowadził kolejny - IX SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2007”. W przeglądzie tym wzięło udział 63 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Kielcach, wśród których znaleźli się młodzi wokaliści, instrumentaliści oraz tancerze.

Jury w składzie:

– Ewa Dudkiewicz
– Stanisław Krakowiak
– Krzysztof Kruk
– Piotr Roman – kierownik muzyczny przeglądu, przewodniczący Jury

po przesłuchaniu wszystkich prezentacji oraz burzliwej naradzie, przyznało miejsca w następujący sposób:

Kategoria „WOKALIŚCI – Skoła Podstawowa":

– I miejsce : Katarzyna Łapińska
– II m. Ex aequo: Małgorzata Rębosz
– 19-osobowy Zespół Wokalny „PTAKI” z klasy III B
– III miejsce: Judyta Jedlińska

Kategoria „WOKALIŚCI – Gimnazjum":

– I miejsce: Patrycja Iwan
– II miejsce: Karolina Pietrzykowska
– III miejsce: Daria Kowalczyk

Kategoria „INSTRUMENTALIŚCI":

– I miejsce: Bartosz Łukasik - akordeon
– II miejsce: Zuzanna Samczyńska - pianino
– III miejsce: Jadwiga Dyk – flet prosty

Kategoria „TANCERZE – Skoła Podstawowa”:

– I miejsce: - Formacja Taneczna „MAR” (Sylwia Szewczyk, Ola Skrobot, Edyta Sołtyk, Adrian Wałdon, Dawid Wałdon, Damian Sołtyk)
– II miejsce: - Paulina Twardowska
– III miejsce: - Iga Kruk

Kategoria „TANCERZE – Gimnazjum”:

– I miejsce: Duet -Klaudia Gaponowicz i Karolina Pietrzykowska”
– II miejsce: Dominika Hejzral
– III miejsce: Agata Topolska




22 kwietnia - X Szkolny Przegląd Form Muzycznych „BEMOLEK 2008”


Widownia
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
JURY
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Widownia
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie

Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dla wyróżnionych dyplomy i upominki
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dla wyróżnionych dyplomy i upominki
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dla wyróżnionych dyplomy i upominki
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Dla wyróżnionych dyplomy i upominki
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie
Na zakończenie- wspólne zdjęcie
Klikij zdjęcie by zobacyć powiększenie

22 kwietnia 2008r., w Ośrodku Kultury „Białogon - Domu Harcerza, odbył się jubileuszowy - X SZKOLNY PRZEGLĄD FORM MUZYCZNYCH „BEMOLEK 2008”. W przeglądzie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 8 w Kielcach. Szkołę reprezentowali młodzi wokaliści soliści i zespoły wokalne, instrumentaliści a także tancerze. W tegorocznej edycji „Bemolka” obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy 18 prezentacji, w których łącznie wzięło udział 42 uczniów.

Jury w składzie :

– Ewa Dudkiewicz
– Tomasz Rejmer
– Piotr Roman – przewodniczący,
po wysłuchaniu wszystkich wykonawców, przyznało miejsca w następujący sposób:

Kategoria „WOKALIŚCI – Szkoła Podstawowa":

– I miejsce:–19-osobowy Zespół Wokalny z klasy I B
– wyróżnienie: Kasia Kubicka

Kategoria „WOKALIŚCI – Gimnazjum":

– I miejsce: Karolina Pietrzykowska
– II miejsce: Karolina Górska
– III miejsce: Duet– Andżelika Zielonka i Mateusz Bucki

Kategoria „INSTRUMENTALIŚCI":

– I miejsce: Klaudia Pinda –pianino
– II m. Ex aequo:Agnieszka Cedro– pianino, Paweł Kosowski – keyboard
– III miejsce: Zuzanna Samczyńska–pianino

Kategoria „TANCERZE – Skoła Podstawowa”:

– I miejsce:Paulina Twardowska
– II miejsce: Sylwia Pietrzyk
– III miejsce: Karolina Karbownik

Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy za udział oraz słodkie upominki, natomiast laureaci zostali uhonorowani dyplomami za zajęcie miejsc a także maskotkami przekazanymi przez Fundację VIVE Serce Dzieciom.








Kliknij by powrócić do poprzedniej strony